LEDPİKSELHAZIR KAYAN YAZILAR32x128 LED KAYAN YAZI KIRMIZI
LEDPİKSELHAZIR KAYAN YAZILAR32x128 LED KAYAN YAZI KIRMIZI
LEDPİKSELHAZIR KAYAN YAZILAR32x128 LED KAYAN YAZI KIRMIZI

32x128 LED KAYAN YAZI KIRMIZI (153.05.01.03)

Marka : LEDPİKSEL
Fiyat : $90.00  + KDV
KDV Dahil : ₺3.379,91
TL Fiyat : ₺2.816,60(₺563,32 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 18

32x96 cm ebatlarında  kaliteli led sarf malzemelerinden imalatı yapılmış kayan yazı ürünümüzle ; 5 renk seçeneği ile istediğiniz renkte bir tabelaya sahip olacaksınız.Bu kayan yazı ile  artık istediğinizi müşterilerinize  kolayca aktarabileceksiniz. Kayan yazınızı sizin için hazırladık  gerekli tüm  testlerini yaptık ve   kontrollerin ardından  paketledik. siparişinizin ardından  aynı gün kargoya vererek size en kısa sürede  ulaştırıyoruz.Üstelik www.ledpiksel.com teknik kısım tarafından destek kapsamında  hazırlanan   eğitim videolarını izleyerek tabelanızı  kolayca  programlayacaksınız.

Sitemizden  satın almış olduğunuz ürünü garantisiz en ekonomik fiyat ile alabileceğiniz gibi  parça garantili yada  tam garantili de alabilirsiniz.

Garanti koşuları:

Garantisiz: Aldığınız Ürün test edilip fişe takıldığında çalışır durumda  yollanacaktır. zaman içerisinde  meydana gelen arızalarınızda  yedek parçalarını  web sitemizden ücret karşılığında satın alarak tabelanızın arızasını giderebilirsiniz. Bu seçenek ile aldığınız ürünler barkod ve bandrol numarası verilmeden üretilecektir. Garantisiz kod ile imalatı yapılacak cihazın tüm teknik arızaları malzeme ücreti   tarafınızdan karşılanacaktır. 

Parça garantili: Aldığınız ürünümüzün  üzerindeki parçalar  müşteri hesabınıza kaydı yapılarak arıza durumunda  arızalı parçaları tarafımıza  kargo ücreti size ait olmak üzere yolluyorsunuz. Arızalı parçanın bakım onarımı yapılarak arıza giderimi eğer mümkün değil ise yenisi ile değiştirip size  karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargomuz ile yolluyoruz.

 

Tam garantili: Aldığınız üründe  meydana gelen arızalarda siz sadece ürünü anlaşmalı kargo firmamıza   faturası ile birlikte vererek bize yolluyorsunuz. ürününüz  bize ulaşmasının ardında   bakım onarımı yapılıp adresinize tekrar yolluyoruz. Siz hiç bir ücret ödemiyorsunuz.

Not:Garantili Seçeneklerde  garanti  süresi 12 Ay süre ile geçerlidir.

24 ay garanti süresini  ek ücret ödeme  koşulu ile satın alabilirsiniz..

Faturasız garanti şartları uygulanmamaktadır.

Garanti bandrol kodu silinen sökülen yırtılan

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR