LEDPİKSELPETROL FİYAT PANOSU KARTLARIAKARYAKIT FİYAT KARTI LPFG4
LEDPİKSELPETROL FİYAT PANOSU KARTLARIAKARYAKIT FİYAT KARTI LPFG4
LEDPİKSELPETROL FİYAT PANOSU KARTLARIAKARYAKIT FİYAT KARTI PFG1
LEDPİKSELPETROL FİYAT PANOSU KARTLARIAKARYAKIT FİYAT KARTI PFG1

AKARYAKIT FİYAT KARTI LPFG4 (153.04.04.04)

Marka : LEDPİKSEL
İndirim Oranı : %23 İndirim
KDV Dahil : ₺36,00
İndirimli : $23.00  + KDV
KDV Dahil : ₺863,76
TL Fiyat : ₺719,80(₺143,96 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 35

Benzinlik Fiyat Panosu

LED fiyat panoları müşterilerin algısa seçici davranmasına ve firmanızı tercih etmesine yardımcı olur. Akaryakıt fiyat panosu da müşterilerin akaryakıt fiyatlarını henüz petrole yaklaşmadan görmesini ve firmayı tercih etmesini sağlayan en önemli ayrıntıdır.
Birçok kurumsal akaryakıt şirket bu konuda LED özellikli  fiyat panolarını tercih eder.
Kolayca güncellenen bu panolarla müşteriye zaman zaman yapılan kampanyaları gösterebilirsiniz. Ledli fiyat panoları Benzin istasyonlarının olmazsa olmazları arasına girmiş bir detaydır. Genellikle istasyonların girişinde akan trafiğe doğru yerleştirilerek müşterinin fiyat bilgilerini kolay görebileceği alanlarda yer alan bu panoların müşteri çekmedeki görevleri çok önemlidir. Fiyat bilgilendirmeleri genellikle ilk sıralarda yer alır. Gündüz ve gece saatlerinde fark edilebilir özelliğe sahip bu panolar benzin istasyonlarının fiyatlanın güncel olması zorunluluğu sebebi ile fiyatlar sürekli değiştirilmektedir. Led fiyat panoları kolay güncelleme imkanı sunar. Değişen fiyatlar bu panolarda bir kaç dakika içinde rahatlıkla gösterilebilir.

Benzin istasyonlarında gördüğünüz panolar genellikle kırmızı LED KAYAN YAZI tabela özelliğini taşır. Yaygın olarka kullanılan Benzinlik led fiyat panosu güneş altında bile rahat okunabilir.

 

 

 

 

 

Akan trafikte kolayca fiyatlar fark edilebilir.Ayrıca enerji tasarrufu sağlayan bu panolar işletmelerin ışıklı reklam ve fiyat bilgilendirmesi için giderleri minimum seviyeye indirebilir. Kurulumunun kolay olması ve kolay anlaşılır  program yapısı ile bu işte profesyonel olmayı gerektirmez. . Beyaz, kırmızı veya yeşil Sarı renklerde yada RGB  tasarlanabilen bu panolar tamamen işletmenin kimliğine bağlı olarak tercih edilmektedir. Arıza durumda kolay bir şekilde müdahale edilebilen bir malzemedir. Dayanıklı olması sebebiyle hiçbir hava koşulundan etkilenmez. Panolarda yakıt cinsi ve litre fiyatı bilgisi yer alır.

P10 PANEL PETROL FİYAT PANOSU LPFG4

    Akaryakıt istasyonlarında yer alan fiyat panolarının en kolay kullanıma sahip tasarlanmış olan LPFG1 kartımız ile güncellenen akar yakıt fiyatları saniyeler içerisinde  güncellenebilmekte. Üstelik sadece 3 tuş ile.

ÇALIŞMA YAPISI

       Ürüne enerji verildiğinde Hafızasındaki son değeri gösterir . Değerler 4 adet  buton ile ayarlanır. Menü Tuşuna Basılı 3sn  tutulur panelde fiyat ayar menüsü görünür. menü ekranında menü tuşuna 1 kaz basılır ve yeni lpg fiyatının her rakamı birer tuş ile 0-9 arası saydırılır. son değerleri ayrı EEPROM hazfızasına kaydedilir. Tekrar değiştirilinceye kadar elektrik kesilse dahi hafızada tutulur.

ÖZELLİKLER

Çalışma Voltajı :5Volt DC(uygun voltajda kullanılırsa  uzun ömürlüdür.

Çalışma Gücü:2W

Çalışma Akımı:0,163A

Desteklediği ölçü: 32x64 Standart P10 Panel ile yapılmış panoları destekler. 2.Çıkışı sayesinde dlenirse  çift yön olarak kolayca kullanılailir.

 

PAKET İÇERİĞİ

1 Adet Akaryakıt fiyat kartı (buton takımı ve kumanda yollanmayacaktır.)

NOT

Bu ürün harici bir programa gerek duymaz. İç kodlamaları özel olarak tarafımızdan içerisindeki yazılım yönetici karta yüklenmiş olup daha sonradan  değiştirilemez.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR