KAZASIZ İŞ GÜNÜ SAYIM PANOLARI

KAZASIZ İŞ GÜNÜ SAYIM PANOLARI

Fabrika ve birçok  işletmelerde kullanılmak üzere firmamızın kendi tasarladığı gün sayım panoları ile bu sayıyı takip etme kolaylığı sunuyor. Her gün sayıyı ayarlamak zorunda lığını ortadan kaldırarak kazasız günü otomatik olarak tarihle birlikte saymaktadır.

Alüminyum kompozit panel üzerine uyguladığımız iş kazası led tabelalarda saat, tarih ve sıcaklık değerlerini de opsiyonel olarak göstermeniz mümkündür. Basit menüsü sayesinde en son iş kazasız gün sayısını tuşlarla girmeniz  Kazasız İş Gününü sayması için yeterlidir. Ayrıca sitemizde satılan standart Kazasız Gün sayım panoları haricinde firmanıza özel olarak tasarlayabileceğimiz panolarda  Logonuz  firma isminiz ve diğer bazı  uyarı metinlerini ekleyebiliyoruz.  Logonuz isteğinize bağlı olarak ışıklı ‘da olabilmekte. 

Yine uygulayacağımız özel yazılım sistemi sayesinde Kazasız iş günü tabelasını istediğiniz dillerde yazabilirsiniz, Türkçe, İngilizce veya diğer bütün dillerde fabrika veya üretim tesisinizde kaç gündür iş kazası olmadığını yazmak oldukça basit.

Tek bir kazasız iş günü panosu kullanarak sizin belirleyeceğiniz aralıklarda bütün dillerin geçişleri sağlanabilir. Elektronik Led Işıklı İş Kazası Tabelasında dilerseniz fabrika içi duyuruları bile yayınlamanız mümkündür.

Etiketler: kazasız gün sayıcısı, iş kazasız gün sayacı
Kasım 06, 2020
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR