LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS3
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS3
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS1
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS1
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS1
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS1

GÜZERGAH PANOSU LPBS3 (153.08.05.03)

Marka : LEDPİKSEL
İndirim Oranı : %15 İndirim
KDV Dahil : ₺77,88
İndirimli : $54.90  + KDV
KDV Dahil : ₺2.061,75
TL Fiyat : ₺1.718,12(₺343,62 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 100

ÜRÜNÜN ADI: GÜZERGAH PANOSU  16x64 BEYAZ  LPBS3

Güzergah panoları araçlarda'da yoğun bir kullanıma sahiptir. Şehir içi Şehirler arası otobüs , minibüs  kamyon ve tırlarda yaygın olarak kullanılan bu bilgi panoları Güzergah  gösterimi için kullanılabileceği gibi Hat bilgisi sevis bilgisi - firma bilgisi gibi mesajlarıda gösterebilir.  12-36 volt aralığında araçlarda ya da  haricen akü ile kullanımı mümkündür. En kaliteli voltaj regülatörleri ile 12-24 volt ile uyumlu ürettiğimiz  led güzergah panolarımız her hangi bir invertöre  düşürücü yada yükseltici cihazlara gerek olmadan çalışır. Tam  1000 Program (HAT) hafızası ile neredeyse tüm güzergah panosu ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. 5 Farklı tek renk olarak ürettiğimiz güzergah panoları gelişen led teknolojileri ile RGB  (full renkli)'de  olabilmekte.  Koay kullanım yapısı ile güzergahları kolayca giriş yapabileceğiniz bir arayüze sahiptir. Oluşturduğunuz güzergahları pano yan tarafında yer alan ileri geri tuşları ile kolayca seçim yapabilir ydaa güzergahlar arası geçiş yapabilirsiniz. 
Dilerseniz panunusza Hat numarası tanımlayabilir , aracınız servis dışında , düğün tören  merasim gibi işlerede çıkıyorsa bu işlere yönelik'te mesajlar yüklenebilir.  ve tuşlardan bu mesajlarda seçilebilir. İsteğinize özel opsiyonel olarak Uzaktan kumandalı olarakta entegre edilebilecek bu sistem en uygun fiyatlarla sitemizden alabilrsiniz. 

 

ÖZELLİKLER 

Ölçüler                             :16x64 CNC LAZER KESİM ULTRA SLİM KASALI
Renk                                 : Siyah  mat fırın boyalı kasa

Led Rengi                         : BEYAZ

Koruma Sınıfı                   : IP65  dayanıklılık standardında üretilmiştir yağmur yada sepkinti suya dayanıklıdır..
Çalışma Voltajı                 : 12-24V DC(MAX  36V)
Çalışma Gücü                   :50W

Çalışma Akımı                 :4A

Uygulama Yapısı              :ARAÇ  ÖN KONSOLUNA KOLAYCA MONTAJLANABİLİR.

ÇALIŞMA YAPISI

Güzergahları hazırlandığuı türkçe hazırlanmış kolay kullanımı olan led kontrol programı ile Güzergahlar sıra ile pano ölçüsüne uygun olarak hazırlanır.  
hazırlanan güzergahlar usb bellekler aracılığı ile panonun yan tarafında bulunan USB PORTuna takılarak yüklemesi sağlanır. 
Ekran hafızasına alınan güzergahlar arasında  geçiş yine panonun yan tarafından yer alan butonarla ileri geri olarak yapılır. 

Panonun gösterge ışık seviyesi programından ayarlanabileceği gibi günün belli saatinde  yada  haftanın belli günlerinde  özel mesajlar gösterilebilir.

istenilirse hat numarası  sağ kısımda yada sol kısımda gösterilebilir. Panomuz kumanda uyumludur opsiyonel olarak kumanda  isteyen müşterilerimize kumandalı olarak üretim sağlamaktayız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR