LEDPİKSELÖZEL PANOLARİŞ KAZASIZ GÜN SAYACI LP_İSGP1
LEDPİKSELÖZEL PANOLARİŞ KAZASIZ GÜN SAYACI LP_İSGP1
LEDPİKSELÖZEL PANOLARİŞ KAZASIZ GÜN SAYACI LP_İSGP1
LEDPİKSELÖZEL PANOLARİŞ KAZASIZ GÜN SAYACI LP_İSGP1

İŞ KAZASIZ GÜN SAYACI LP_İSGP1 (153.09.06.01)

Marka : LEDPİKSEL
İndirim Oranı : %12 İndirim
KDV Dahil : ₺300,00
İndirimli : $220.00  + KDV
KDV Dahil : ₺8.262,01
TL Fiyat : ₺6.885,01(₺1.377,00 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 10

 

ÜRÜNÜN ADI: KAZASIZ İŞ  GÜNÜ SAYIM PANOSU

Fabrika ve birçok  işletmelerde kullanılmak üzere firmamızın kendi tasarladığı gün sayım panoları ile bu sayıyı takip etme kolaylığı sunuyor. Her gün kazasız gün sayısını ayarlama zorundalığını ortadan kaldırarak kazasız günü otomatik olarak tarihle birlikte saymaktadır.  Alüminyum kompozit panel üzerine uyguladığımız iş kazası led tabelalarda saat, tarih ve sıcaklık değerlerini de opsiyonel olarak göstermeniz mümkündür. Basit menüsü sayesinde en son iş kazasız gün sayısını tuşlarla girmeniz  Kazasız İş Gününü sayması için yeterlidir. Ayrıca sitemizde satılan standart Kazasız Gün sayım panoları haricinde firmanıza özel olarak tasarlayabileceğimiz panolarda  Logonuz  firma isminiz ve diğer bazı  uyarı metinlerini ekleyebiliyoruz.  Logonuz isteğinize bağlı olarak ışıklı ‘da olabilmekte.  Yine uygulayacağımız özel yazılım sistemi sayesinde Kazasız iş günü tabelasını istediğiniz dillerde yazabilirsiniz, Türkçe, İngilizce veya diğer bütün dillerde fabrika veya üretim tesisinizde kaç gündür iş kazası olmadığını yazmak oldukça basit. Tek bir kazasız iş günü panosu kullanarak sizin belirleyeceğiniz aralıklarda bütün dillerin geçişleri sağlanabilir. Elektronik Led Işıklı İş Kazası Tabelasında dilerseniz fabrika içi duyuruları bile yayınlamanız mümkündür.

ÖZELLİKLER 

Işıksız veya Işıklı olarak Fabrika veya Şirket logonuzla işletmenize özel imal edilen Kazasız iş günü panoları en uygun  fiyatlarla ve 1 yıl garantili olarak hazırlanmaktadır.

Sayaç kısmı LED panel ile otomatik olarak gün sayan Kazasız İş Günü panosunda opsiyonel olarak tarih, saat ve sıcaklık değerleri de görüntületilmektedir.

Kasa imalatında Alüminyum Kompozit panel ve pleksiglass levha kullanılan panolarda renk solması veya paslanma söz konusu değildir.

Kazasız iş günü panoları montaja hazır vaziyette sevk edilmektedir. 

Led Rengi                         : LED RENGİNİ SİPARİŞ NOTUNDA BELİRTİNİZ. ( Beyaz   Yeşil  kırmızı mavi  sarı   Mavi renkleri  seçilebilir)

Koruma Sınıfı                    : IP65  dayanıklılık standardında üretilmiştir yağmur yada sepkinti suya dayanıklıdır..
Çalışma Voltajı                   : 220V AC
Çalışma Gücü                    :220W

Çalışma Akımı                    :1A

Uygulama Yapısı                 : Duvara yada  konstrüksiyon aracılığı ile direğe montaja uygundur. Harici montaj aparatı yollanmayacaktır. 

ÇALIŞMA YAPISI

 Led panoya enerji verildiğinde sistem gerçek Saat diliminde çalışmaya başlar panodaki değerler  hafızada korunmuş halde  göstergelere aktarılır. . 

pano üzerinde yer alan Butonlar sayesinde saat  tarih  kazasız gün sayacı  rekor gün sayacı ayarı kolayca yapılabilir.

Sistemin saat sensörü yüksek hassasiyetli bir sensör olduğu için  zamanla sapmayı yok denecek kadar az yapmaktadır.

Yine de  sapma  durumunda  ya da  ileri - geri saat uygulamalarına geçişte saat ayarı yapılmalıdır.

Sistemde kullanılan kontrol kartı ve diğer birçok kontrol kartımızı satın alarak bilerseniz bu pano veya birçok panoyu kendinizde üretebilirsiniz.  

İş kazasız gün sayım panosu ve daha birçoğunu yapmanıza olanak sunan özel kontrol kartlarımız

incelemek isterseniz aşağıda yer alan linki ziyaret edebilirsiniz.

ÖZEL KONTROL KARTLARI

Cihaza ait çekim videosunu izleyebilirsiniz. 

 

PAKET İÇERİĞİ

1 İş kazasız gün sayım Göstergesi

 

NOT

Bu ürün harici bir programa gerek duymaz. İç kodlamaları özel olarak tarafımızdan içerisindeki yazılım yönetici karta yüklenmiş olup arıza durumunda firmamızdan teknik destek isteyiniz.

İyi alışverişleri dileriz

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR