LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARRGB GÜZERGAH PANOSU LPBS8
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARRGB GÜZERGAH PANOSU LPBS8
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS1
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS1
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS1
LEDPİKSELARAÇLAR İÇİN PANOLARGÜZERGAH PANOSU LPBS1

RGB GÜZERGAH PANOSU LPBS8 (153.08.05.08)

Marka : LEDPİKSEL
Fiyat : $110.00  + KDV
KDV Dahil : ₺4.131,01
TL Fiyat : ₺3.442,51(₺688,50 + KDV)
Toplam Stok Adedi : 100

ÜRÜNÜN ADI: RGB P4GÜZERGAH PANOSU  16CMx64CM (40x160Piksel) (4096RENK)  LPBS8
Android ve İos uyumlu WİFİ yükleme.

Güzergah panoları araçlarda'da yoğun bir kullanıma sahiptir. Şehir içi Şehirler arası otobüs , minibüs  kamyon ve tırlarda yaygın olarak kullanılan bu bilgi panoları Güzergah  gösterimi için kullanılabileceği gibi Hat bilgisi sevis bilgisi - firma bilgisi gibi mesajlarıda gösterebilir.  12-36 volt aralığında araçlarda ya da  haricen akü ile kullanımı mümkündür. En kaliteli voltaj regülatörleri ile 12-24 volt ile uyumlu ürettiğimiz  led güzergah panolarımız her hangi bir invertöre  düşürücü yada yükseltici cihazlara gerek olmadan çalışır. Tam  1000 Program (HAT) hafızası ile neredeyse tüm güzergah panosu ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Kolay kullanım yapısı ile güzergahları kolayca giriş yapabileceğiniz bir arayüze sahiptir. Oluşturduğunuz güzergahları pano yan tarafında yer alan ileri geri tuşları ile kolayca seçim yapabilir ydaa güzergahlar arası geçiş yapabilirsiniz. P5 Panelin kusursuz görsel oluşturmaya yetecek kadar yüksek piksel sayısı sayesind çok okunaklı hat yazılarını yazmanız mümkün olacaktır. Üst segment WİFİ kontrolcü sayesinde  yazılarınıza toplamda   4096 adet farklı renk verebilirsiniz. Panoya animasyon dalgalanan bayrak   ikon yada logo yüklenebilir .  
Dilerseniz panunusza Hat numarası tanımlayabilir , aracınız servis dışında , düğün tören  merasim gibi işlerede çıkıyorsa bu işlere yönelik'te mesajlar yüklenebilir.  ve tuşlardan bu mesajlarda seçilebilir. İsteğinize özel opsiyonel olarak Uzaktan kumandalı olarakta entegre edilebilecek bu sistem en uygun fiyatlarla sitemizden alabilrsiniz. 

 

ÖZELLİKLER 

Ölçüler                             :16x64 CNC LAZER KESİM ULTRA SLİM KASALI
Renk                                 : Siyah  mat fırın boyalı kasa

Led Rengi                         : 4096 RENK (KIRMIZI -MAVİ-YEŞİL-SARI-MAVİ-BEYAZ-CYAN(CAM GÖBEĞİ YEŞİLİ ve daha toplamda 4096 renk. )

Koruma Sınıfı                   : IP65  dayanıklılık standardında üretilmiştir yağmur yada sepkinti suya dayanıklıdır..
Çalışma Voltajı                 : 12-24V DC(MAX  36V)
Çalışma Gücü                   :50W

Çalışma Akımı                 :4A

Uygulama Yapısı              :ARAÇ  ÖN KONSOLUNA KOLAYCA MONTAJLANABİLİR.

ÇALIŞMA YAPISI

Güzergahları hazırlandığuı türkçe hazırlanmış kolay kullanımı olan led kontrol programı ile Güzergahlar sıra ile pano ölçüsüne uygun olarak hazırlanır.  
hazırlanan güzergahlar usb bellekler aracılığı ile panonun yan tarafında bulunan USB PORTuna takılarak yüklemesi sağlanır. 
Ekran hafızasına alınan güzergahlar arasında  geçiş yine panonun yan tarafından yer alan butonarla ileri geri olarak yapılır. 

Panonun gösterge ışık seviyesi programından ayarlanabileceği gibi günün belli saatinde  yada  haftanın belli günlerinde  özel mesajlar gösterilebilir.

istenilirse hat numarası  sağ kısımda yada sol kısımda gösterilebilir. Panomuz kumanda uyumludur opsiyonel olarak kumanda  isteyen müşterilerimize kumandalı olarak üretim sağlamaktayız.

Firmamızdan aldığınız tüm ürünlerin teknik desteği tarafımızdan sunulmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerimizi gönül rahatlığı ile satın alıp kullanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR